آموزش برای شما » سخن نویسنده
مرجع ابزارهای طراحی وب سئو وبلاگ

آموزش برای شما

آموزش های مربوط به کامپیوتر و موبایل و دانلود نرم افزار

سخن نویسنده

  • تعداد بازديد: 1,202
  • تاريخ: 20 شهریور 1390

با سلام خدمت شما خواننده گرامی.

در این وبسایت دانسته های نویسنده برای استفاده شما به اشتراک گذاشته می شود. در نگارش مطالب سعی بر این است که با زبانی ساده و با ارائه توضیحات کافی مطالبی که ممکن است به این شکل در دیگر وبسایت ها پیدا نکنید در اختیارتان قرار گیرد. برای نگارش هر مطلب مقداری زمان صرف می شود و این کار با دقت خاصی در راستای ارائه نوشته های مفید و با کیفیت انجام می گیرد.

خرسندم که نوشته هایم مورد توجه شما قرار گرفته است؛ این موضوع از آمار بازدید و کامنت های محبت آمیز شما برداشت می شود. کامنت های شما باعث دلگرمی و انگیزه برای ادامه کار است.

نگارش محتوای این وبسایت به منظور نشر علم صورت گرفته و منفعت خاصی به دنبال ندارد. تنها خواهشی که از شما بازدیدکنندگان عزیز دارم این است که برای احترام به حقوق و تلاش نویسنده، در صورتی که از محتوای این وبسایت کپی برداری انجام می دهید منبع آن را با ذکر لینک کامل صفحه آن نوشته ذکر نمایید

هر مطلبی که برای شما جالب است ، متعلق به شما نیست!

این بیت شعر که روی کاشی های دیوار مدرسه ای مشاهده کردم مناسب کپی کارانی است که به دنبال افزایش مطالب وبلاگ/وبسایت خود از راه کپی کردن مطالبی که دیگران با زحمت نسبت به تهیه آن اقدام نموده اند است (بعد با جستجو نام شاعر را پیدا کردم: فروغی بسطامی)

مقلّد را محقّق کی توان خواند

کـه دانـا تـا بـه نـادان فـرق دارد

در پایان امیدوارم نوشته های مفیدی برای شما ارائه کرده باشم و زحمات کشیده شده برای تهیه آنها مثمر ثمر بوده باشد.